Ara :

Ara
Generic filters

Exact matches only

Filter by Custom Post Type

Ara
Generic filters

Exact matches only

Filter by Custom Post Type

Hakkımızda

Mirador

Biz Kimiz?

Mirador

Mirador; her kesimden dinleyiciyi konusunda uzman yerli ve global konuşmacılarla toplantı ve webinarlarda buluşturan, markaların hedef ve ihtiyaçlarına göre ilham veren ve motive eden içerikler geliştirerek farklı deneyimler yaratan bir konuşmacı ajansıdır.

Mirador, iş ortaklarına ayrıca; MC, moderatör, yetenek geliştiren eğitim, atölye, workshop, sahne şovları, takım oyunları, podcast ve videolar, eğlenceli konsept ve etkinlik çözümleri ile influencer işbirlikleri sunar.

Kurulduğu 2014 yılından beri başta ilaç olmak üzere bankacılık, otomotiv, sigorta, enerji, perakende, FMCG gibi pek çok sektöre hizmet vermektedir.

Mirador, çevreyi koruma bilincinin toplumun her kesiminden destek görmesinin önemine, sürdürülebilir kalkınmaya inanmaktadır. TEMA’ nın düzenli bağışçısıdır. Ayrıca gençlerin eğitimine katkı sağlayan projelere çeşitli sivil toplum kuruluşları ile iş birliği içinde destek vermektedir.

Neler Yaparız?

Çalışmalarımız

> Toplantı, lansman ve webinarlar için yerli ve global konuşmacı

> Kuruma ve ihtiyaca özel yüz yüze ve online eğitimler, atölyeler, workshoplar

> Master of Ceremony ve moderatörler

> Özel içerikli podcast ve video serileri

> Fiziki takım aktiviteleri, online ve interaktif oyunlar

> Sanatçı, sahne şovları, stand up ve online konserler

> İç / dış iletişim için filmler

Ayrıca

Global İş Birliği

Londra merkezli, 7 ülkede 9 ofisle faaliyet gösteren, dünyanın en büyük konuşmacı ajansları arasında yer alan Speakers Associates ile uzun süredir devam ettiğimiz exclusive işbirliği ile önemli düşünce liderlerini ve ilham veren konuşmacılarını, bilim adamlarını ve sporcuları toplantı ve webinarlarda kurumunuzla buluşturmaya devam ediyoruz.