Konuşmacımız Bora Özkent’in “Haddini Aş” serisi , okuyucularının  hayata bakış açılarını genişletmek, onların perspektiflerini, alışkanlıklarını ve algılarını değiştirmek amacıyla e-kitap formatında yayınlandı.

Başkaları tarafından tasarlanarak önünüze konulmuş bir hayatın sınırlarını aşmak, kuralları yıkmak, bilinen ve size öğretilenlerin dışına çıkmak ister misiniz?

Konuşmacımız Bora Özkent’ in blogunda başlayan, sanattan spora, girişimcilikten, bilime kadar her alanda olağanüstü başarılar göstermiş olan bir çok ismin hikayelere yer veren “Haddini Aş” serisi , okuyucularının  hayata bakış açılarını genişletmek, onların perspektiflerini, alışkanlıklarını ve algılarını değiştirmek amacıyla e-kitap formatında yayınlandı.

 “Neden, nasıl, ne zaman haddimi aşmalıyım?” “Bana çizilen çizgilerin dışına çıkabilir miyim?” “Tüm bu yaşanmışlıkların üstesinden nasıl gelebilirim?” diyorsanız eğer, “Haddini Aş” size yüksek sesle şunları söylüyor:

 “Ve onlar asla kendilerine çizilen sınırlara hapsolmamış,

başkalarının hadlerini bildirmesine izin vermemiş, hadlerini

aşmak için ellerinden geleni yapmaktan asla çekinmemişler.”

Çünkü olağanüstü başarıya giden yolun ilk adımı da bu zaten: Haddini aşmayı her şeyden çok istemek.”

Bora Özkent, kendini geliştirmeye, bir adım daha öteye gitmeye kararlı olan herkese Haddini Aş’maları için ilham vermeye hazır.

Sizlere de ilham vermesi dileğiyle…